-U tha në Opinion

Blendi lëshon shkopin dhe ulet në panel, kush po e drejton Opinionin?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:42 - 19/01/23 |
Opi Nion

Moderatori i emisionit “Opinion” Bledi Fevziu, ndryshe nga sa jemi mësuar në çdo emision duke qëndruar në këmbë për të trajtuar tema, këtë herë vendosi që të ulej vet në vendin e panelit.

Teksa Lorenc Vangjeli u ngrit për të diskutuar me deputeten Kryemadhi çështjen e inceneratorëve, Fevziu u ul në vendin e analistit.

Moderatoi qendroj për disa minuta në vendin e të ftuarve, por më pas iu bashkua Vangjelit dhe Kryemadhit të cilit qëndronin në këmbë në studio.

Blendi Feziu: Shko Lorenc atje, me këtë rast (ulet)… Lorenc ke bërë një gabim taktik, ke lënë celularin te unë. Ta kam thënë gjithmonë mos e bëj kurrë këtë.

Lorenc Vangjeli: S’ka asnjë problem Fevzi. Celulari im është shumë i hapur.

Pas