Kryesore

“Bixhozi”/ Ja çfarë ndodhi pas kamerave në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:33 - 15/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të hëne në emisionin ‘Opinion’ po diskutohet për vendimin më të fundit që ka lajmëruar Kryeministri Edi Rama, për mbylljen e lojërave të fatit dhe zhvendosjen e tyre në zonat periferike.

Me një panel me specialistë të fushës dhe gazetarë, emisioni po transmetohet live në ekranin e TVKlan, ndërkohë në videot më poshtë janë bisedat dhe batuat e shkëmbyera mes të ftuarve dhe stafit të ‘Opinion’ përpara fillimit të emisionit dhe zhvendosjes së të ftuarve në studio.

Ndiqni momentet epike në videot off records./G.Zaimaj-Opinion.al

Pas