-Jetë dhe Stil

Bill Klinton aferë seksuale me Zhaklin Kenedi?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:05 - 30/11/15 |
b.f

 

Bëmat e ish-presidentit Bill Clinton duket se nuk kanë të sosur.

Një libër i sapopublikuar rrëfen se ish-presidenti ka tentuar të joshë edhe Zhaklin Kenedin, ish-bashkëshorten e Xhon Kenedit.

Zhaklina kishte një diferencë prej 17 vitesh me Bill, por kjo nuk e ka ndaluar Clintonin që ta ftojë atë në apartamentin e tij.

Zhaklina e cila ishte në të gjashtëdhjetat në atë kohë, ka rrëfyer për autoren e librit se Bill i hipi sipër duke u përpjekur të bëjë seks me të para se ajo ta largonte.

Ngjarja sipas autores së librit, Sarah Bradford ka ndodhur në verën e 1993.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas