-Jetë dhe Stil

Bien temperaturat, të premten kthehet bora


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:50 - 25/11/15 |
root

Gjatë ditëve të ardhshme vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e fushave me presion të ulët.

Një ciklon nga Mesdheu gjatë ditës së nesërme do të zhvendoset në jug të rajonit duke sjellë vranësira dhe të reshje shiu, e në vise malore edhe reshje bore.

Gjatë ditës së premte pritet që reshjet e borës të zbresin edhe në vise të ulëta.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas