Aktualitet

Bie Whatsapp, Instagram, Facebook dhe Messenger


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:58 - 04/10/21 |
Opi Nion

Prej disa minutash aplikacionet Whatsapp, Instagram, Mesenger dhe Facebook nuk punojnë në të gjithë botën.

Deri më tani ende nuk dihet se cili është shkaku i bllokimit të aplikacioneve. Ndërkohë, të shumtë janë përdoruesit të cilët thonë se nuk mund të komunikojnë dot nëpërmjet këtyre aplikacioneve.

Aplikacionet e bllokuara janë të gjitha në pronësi të Mark Zuckerberg./Opinion.al

Pas