Aktualitet

Bie nga ura në kanal, 34-vjeçarja në Roskovec përfundon në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:09 - 21/11/21 |
Opi Nion

Një 34-vjeçare dyshohet se ja rënë nga ura. Paraprakisht mësohet se në fshatin Kuman, Roskovec, shtetasja me inicialet M.L., është penguar dhe ka rënë aksidentalisht nga ura.

Sipas policisë, 34-vjeçarja ka rënë më pas në kanal. Si pasojë e incidentit ajo ka pësuar edhe lëndime trupore e për këtë arsye ajo është dërguar në spitalin e Fierit ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas