Kronikë

Bie nga lartësia teksa punonte, vdes punëtori në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:23 - 15/04/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 57-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga lartësia e objektit ku po punonte dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Viktima është identifikuar si shtetasi me inicialet F. N. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

“Më datë 15.04.2022, në Kashar, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte, shtetasi F. N., rreth 57 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./Opinion.al

Pas