Kronikë

Bie nga lartësia, ndërron jetë 60-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:04 - 07/11/21 |
Opi Nion

Një 60-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga lartësia e banesës së tij dhe ka ndërruar jetë në vend. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në kryeqytet, ndërsa viktima është shtetasi me inicialet B.Sh.

Grupi hetimor ka marrë dëshmitë e familjes dhe po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas