Aktualitet

Bie nga kati i dytë i banesës, ndërron jetë 60-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:18 - 29/01/21 |
Semiljana Azizi

Një 60-vjeçar ka rënë nga kati i dytë i banesës dhe ka humbur jetën ditën e sotme në Vorë.

Sipas njoftimit zyrtar, bëhet me dije se i moshurari, i identifikuar me iniciale M.A,  teksa ishte duke punuar në banesë ka rënë aksidentalisht prej saj.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjajre dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve.

Njoftimi i plotë:

Më datë 29.01.2021, rreth orës 11:00, në Vorë, duke punuar në banesën e tij, aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi M. A., 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas