InstaBIZ

“Beyonce, nuk mund të këndojë…”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 24/06/21 |
Opi Nion

Fansat e Beyonce, që njihen si Beyhive, iu kundërpërgjigjën komenteve të Trick Daddy se “ajo nuk mund të këndojë”.

Beyonce nuk shkruan këngë dhe mezi këndon. Ajo s’mund të këndojë. Beyonce është për R&B njësoj si Jay-Z për Nju Jorkun. Ai s’ka fituar kurrë “Reperi më i mirë”. Kush e ngriti atë në këtë nivel? Nju Jorku humbi Biggie-n dhe i duhej një hero i ri. Donte të ishte Meka e hip-hopit dhe ia dhanë rolin Jay-Z”, tha reperi në intervistën për “Clubhouse”.

As Beyonce, as Jay-Z nuk kanë folur lidhur me këtë, por fansat e këngëtares nuk hezituan aspak të komentonin në mbrojtje të saj.

Trick Daddy s’ka bërë një hit që nga viti 2004 dhe guxon të flasë për Beyonce e Jay-Z. Duhet të ulesh pak, i panjohur”.

Beyonce shkroi ‘Survivor’ dhe ajo këngë është më e madhe se sa i gjithë katalogu i Trick Daddy dhe ajo nuk shkruan? Ndaloni së përdoruri emrin e saj për pëlqime dhe shpërndarje”.

Pas