InstaBIZ

Beyonce & Jay-Z hedhin poshtë thashethemet për divorc, super të dashuruar në Itali


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:18 - 14/09/15 |
root

Mediat e huaja kanë aluduar për një divorc të mundshëm mes çiftit, Beyonce dhe Jay-Z. Ata kanë shtatë vjet të martuar dhe duket se pasioni mes tyre sa vjen dhe rritet. Ja tek i shohim super të dashuruar, teksa puthen plot pasion në Sardenja të Italisë. Të veshur me rroba tipike plazhi, çifti është duke kaluar pushime fantastike familjare në një nga ishujt më të bukur europian.

Happy times: Beyonce, 34, looked stunning in a white bralet bikini with a blue, geometric-print, sarong-skirt while she kissed her 45-year-old husband who donned a complementary blue shorts and T-shirt combo

Matching ensembles: Beyonce showcased her trademark curves in the stunning Riviera-chic ensemble, which was low-key but given an A-List touch with her glamorous and blingy accessories

Loving embrace: Beyonce flaunted her incredible cleavage in the bikini top, which boasted a bustier style top and thin spaghetti straps, while giving a further flash of flesh though a key-hole between the bralet's cups

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas