Life Style

Bes Kallaku publikon foton e bisedës së Ijes me Ilir Metën në WhatsApp


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:42 - 29/03/21 |
Opi Nion

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjetet sociale një foto të bashkëbisedimit të Presidentit Ilir Meta dhe gjyshes së tij, Ijes përmes WhatsApp-it.

Në foto, Presidentit Meta dhe Ija shihen duke qeshur, ndërsa nuk dihet se çfarë po bisedonin.

Gjyshja e  Bes Kallakut është shumë aktive tashmë edhe në rrjetet sociale, ku herë pas here Besi ka treguar se Ija komenton statuset e tij. Po ashtu, ajo ka miqësi me shumë personazhe të famshëm në Shqipëri./Opinion.al

Pas