InstaBIZ

Berisha zbulon si e thërret Armina: Jemi kolegë në TikTok dhe në InstagramBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 01/01/23 |
Opi Nion

Pak muaj më parë në familjen Berisha pati dasmë. Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni kurorëzoi historinë e dashurisë me Armina Mevlanin.

E teksa ishte i ftuari special për Gilbert Fevziun në “Opinionin” e Klanifornia, Sali Berisha ka treguar se si e thërret nusja e djalit.

Gilbert Fevziu: Armina si ju thërret? Baba, doktor?

Sali Berisha: Doktor. Ndërkohë jemi kolegë në TikTok dhe në Instagram.

Gilbert Fevziu: Nuk të vjen inat që keni 30 vjet në politikë dhe keni çerekun e folloëers-ave në Instagram që ka Armina? Të kesh më pak folloëers se nusja, ky është turp i madh i Zotit. E njeh Sali Berishën ajo? I ke thënë asaj jam Sali Berisha unë o budallenj?

Sali Berisha: Përqendrimi im ka qenë Facebook sepse e kam pasur edhe si ditar politik. /tvklan.al

Pas