Aktualitet

Berisha: Shullazi vrau Elidon Bendon dhe mori dy kate te ParkuBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:54 - 29/04/16 |
b.f

Ish kryeministri Berisha ka publikuar një mesazh të ‘qytetarit dixhital’ ku shkruan se Emiljano Shullazi ka vrarë në vitin 2013 pronarin shqiptar të kazinove në Itali, Elidon Lafeta, i njohur si Elio Bendo.

Sipas tij, pas kësaj vrasje, Shullazi i ka marrë dy kate shtesë të një pallati në zonën e Parkut.

Statusi i Berishës

Qytetari dixhital denoncon :

Fshehjen nga çunat e krimit te vrasjes te Elidon Lafetes dhe marrjen forcerisht nga ana e tij te dy kateve shtese te pallatit ne zonen e Parkut dhe kercenimin dhe gjobitjen nga Mili, vrasesi i partise, te Fatbardh Plakut! Me poshte keni te plote mesazhin e tij. sb

“Pershendetje z Berisha kohët e fundit, të gjith policët din jashtëzakonisht shumë për Shullazin por kerrkush sguxhon me fol, të gjithë e dinë që ai vrau Elidon Lafeten ose siç njihej ndryshe Elio Bendon dhe nga vrasja e tij mori forcërisht dy katet shtesë te pallatit në zonën e parkut, shullazi kercenoj dhe gjobiti edhe Bardh Plakun këtë me dy kusherit e tij që banojnë në farke, zotëri ai nuk është thjesht një kriminel por ka një ushtri të vërtet, emrat e të cilëve une per shkak te detyres i disponoje dhe do ti dërgoj në një listë shum shpejt”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas