Aktualitet

Berisha: Rama në overdoze shkarkoi doganierëtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:11 - 17/11/15 |
b.f

TIRANË- Lajmi i publikuar pak minuta më parë në media se Kryeminsitri Rama ka shkarkuar në pak minuta drejtues të lartë të doganës është komentuar menjëherë nga ish-kryeministri Berisha. Ai tha se Rama ka qenë i droguar.

Si gjithnjë si burim, Berisha ka qytetarin dixhital që e informon për gjithçka.

 Ja çfarë shkruan Berisha në Facebook, duke cituar qytetarin: 

“Përshendetje Doktor Berisha. Sot në orën 08.00 të mëngjesit Rama ka zhvilluar takim me kryetarët e degëve doganore dhe drejtorët e DPD- ve. Takimi ka zgjatur vetëm 5 min. I ka pushuar të gjithe si të paafte dhe ka ikur. Me sa duket ishte në overdoze. E  gjithë administrata është shokuar. Dhe tani po merren me barcaleta për shëndetin e Kryeministrit”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas