Kryesore

Berisha: Rama i mykur nga koka te këmbët, do të dorëzojë pushtetin sa më parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:58 - 13/12/21 |
Opi Nion

Ndërsa po dilte nga selia blu, ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se Partia Socialiste e Ramës do të dorëzojë pushtetin sa më parë, pasi sipas tij është mykur nga koka te këmbët.

Mbyllni sytë dhe imagjinoni forcën tjetër politike të Ramës që është mykur nga këmbët te koka dhe do të dorëzojë pushtetin sa më parë. Në familjen e demokratëve nuk ka presion përkundrazi janë të ftuar të gjithë të vijnë”-tha Berisha në dalje.

Pyetje: A do ketë presion për të votuar më 18 dhjetor?

Berisha: Asnjë presion, s’ka presion në familjen demokrate ne jemi në asnjë mënyrë. Përkundrazi janë të ftuar të gjithë të vijnë por s’ka presione e s’ka pasur kurrë ndaj asnjë njeriu./Opinion.al

Pas