Aktualitet

Berisha pritet me ovacione në Vlorë, mes mbështetësve edhe kreu i degës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:19 - 25/09/21 |
Opi Nion

“Foltorja” e ish-Kryeministrit Berisha është vendosur sot në qytetin e Vlorës. Simpatizantët dhe mbështetësit e kanë pritur Berishën me oavacionet dhe thirrje në hyrje të Pallatit të Kulturës  ku mbahet edhe takimi.

Kryetari i PD dega Vlorë Genci Deromemaj ka qenë gjithashtu mes pjesëmarrësve në këtë takim, duke shprehur në këtë mënyrë mbështetjen për themeluesin e PD, Berisha. Gjithashtu ne takim kanë qenë edhe deputetët Bujar Leskaj , Flamur Noka si dhe ish-presidenti Nishani.

Pas Tiranës dhe Fierit, kjo është foltorja e tretë e deputetit Berisha.

 

Pas