Kryesore

Berisha nxjerr videon: Blinde,blinde,blinde!Po dridhet pushteti i drogës e krimitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:52 - 07/07/22 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha pak para nisjes së protestës ka reaguar edhe në rrjetin social “Falebook”.

Në një video të publikuar, Berisha ka treguar se si janë blinduar hyrjet e Kryesisë së Kuvendit.

Në pamjet e publikuara nga kreu i PD shihet se si efektivët e gardës mbyllin dyert e Kryesisë së Kuvendit.

“Blinde, blinde, blinde!! Po dridhet pushteti i drogës dhe krimit”,-shkruan Berisha./Opinion.al

Pas