Politikë

Berisha merr zyrën në selinë e PD, Bardhi: Opozita me foto ka tmerruar Edi Ramën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:15 - 13/04/22 |
Opi Nion

Gazment Bardhi ka reaguar pas publikimit të fotove të ish-kryeministrit Sali Berisha në zyrat brenda selisë blu.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Bardhi ka ironizuar duke u shprehur se SHBA ka pranuar masakrën e 25 Prillit, opozita është e zënë me karriget dhe nuk ka kohë të reagojë.

Bardhit thotë se pas publikimit të fotove të Berishën në zyrë, kryeministri Edi Rama tani ndihet i tmerruar dhe ka kuptuar që po i vjen fundi.

 “Lajme nga “opozita” e vertetë: Ndërkohë SHBA ka pranuar masakrën zgjedhore të 25 Prillit, blerjen e votova nga krimi i organizuar për llogari të Edi Ramës, “opozita” e vërtetë është e zënë me karriget dhe nuk ka kohë të reagojë. Pas fotove të shumta në zyrat e PD, vendosjes së karrigeve dhe pozicionit të ri të tavolinave në zyrën e Kryetarit, Edi Rama ndjehet i tmerruar se ka kuptuar që po i vjen fundi”,-shkruan Bardhi.

Pas