-U tha në Opinion

Berisha merr shkopin në “Opinion”, tregon popullaritetin mes tij dhe BashësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:58 - 27/01/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpjeguar grafikuan e popullaritetit mes tij dhe kryedemorkatit Lulzim Bashës tek demokratët.

Në emisionin “Opinion”, Berisha mori shkopin dhe tregoi shifrat që sipas tij tregojnë se Basha ka popullaritet më të vogël.

Lideri historik i PD tha se grafiku që tregon se ai ka popullaritet më të lartë është historik se tregon se kush është opozita e vërtet.

“Shihe këtë këtu, 50% për Berishën dhe 4 % për Bashën. Shihni shqiptar se kush është opozita e vërteta. Ky grafik është historik se tregon opozitën e vërtetë. Lerë atë,”-tha Berisha./Opinion.al

 

Pas