InstaBIZ

Berisha me “Nike” në breg të detit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:40 - 19/10/15 |
root

Para pak ditësh, ish-Kryeministri Sali Berisha ka mbushur plot 71 vjeç. Mesa duket vitet për të janë thjesht shifra, pasi Berisha vazhdon të mbetet  shumë vital, duke mos hequr dorë asnjëherë nga aktiviteti fizik. Në faqen e tij publike në Facebook, ish-Kryeministri ka postuar disa fotografi teksa shëtit i vetëm buzë detit. Sigurisht që ish-lideri demokrat nuk heq dorë nga ngjyra blu dhe këtë e shohim më së miri përmes bluzës sportive “Nike”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas