Aktualitet

Berisha mbledh Këshillin Kombëtar të PD,zbulohet data dhe ora. Ja për çfarë do diskutohetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:51 - 15/12/22 |
Opi Nion

Sali Berisha ka thërritur një mbledhje të Këshillit Kombëtar të partisë, që do të zhvillohet më 20 dhjetor, në orën 17:00.

Në mesazhin që u ka shkuar anëtarëve të këshillit iu është thënë se në mbledhje do të diskutohet për zhvillimet e fundit politike dhe hapat që do të ndërmarrë PD.

Më herë kreu i PD Sali Berisha zhvilloi një takim me fituesit e Primareve, ku u ndau porositë që të nisin punën për programin dhe përzgjedhjen e Këshillave Bashkiakë.

Pas