Sport

Berisha jashtë listës së Kombëtares ndaj Islandës, 21-vjeçari i zë vendin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 09/09/19 |
Al Do

Në prag të ndeshjes me Islandën, lista e futbollistëve të kombëtares shqiptare ka pësuar një ndryshim të detyruar. Portieri Etrit Berisha nuk do të jetë në dispozicion të trajnierit Reja.

Zyra e shtypit të Federatës Shqiptare të Futbollit ka lajmëruar se Berisha është larguar për arsye dëmtimi.

“Pershendetje te gjitheve, kemi nje ndryshim ne listen e Kombetares A. Per arsye demtimi eshte larguar sot Etrit Berisha dhe vendin e tij e merr Gentian Selmani nga U21” shkruhet në njoftimin e federatës. /Opinion.al

Pas