Kryesore

Protesta/Berisha fton qytetarët: Kundër aleancës trilaterale Beograd-Tiranë-Shkup


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 20/12/21 |
Opi Nion

Ish-kryemnsitri Sali Berisha ka ftuar qytetarët shqiptarë në protestën kundër “Ballkanit të Hapur” dhe ardhjes së presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Shqipëri.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha thotë se protesta do të zhvillohet dhe kundër  vjedhjes së 430 milionë euro nga qeveria.

Postimi i Berishës

Sot ne ora 16:00 Tirana dhe Shqiperia ne proteste kunder Aleances trilaterale Beograd-Tirane-Shkup, Ballkanit te Hapur Vuçiç-Rama-Zaev! Kunder vedhjes me djegesat te 430 milione eurove nga Kreu i Meduzes dhe Qeveritaret e tij hajdut!/ Opinion.al

Pas