Kryesore

Berisha fitues përballë Ibsen Elezit, pritet të mbërrijë në seli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:21 - 22/05/22 |
Opi Nion

Berisha është fitues me avantazh të thellë, ndaj kandidatit Ibsen Elezi në zgjedhjet që u mbajtën këtë të dielë për kreun e PD, ndonëse rezultati do të zyrtarizohet ditën e nesërme.

“Në mbledhjen e nesërme do të bëhet shqyrtimi i dokumentaconit dhe do të shpallet, rezultati përfundimtar. Siç mund ta keni vënë re është procesi më transparent dhe më i besueshëm i kryer ndonjëherë”, tha deputetja Albana Vokshi pas numerimit, ku kandidati Elezi nuk ka fituar në asnjë degë.

LEXO EDHE – Zgjedhjet në PD/Përfundon numërimi në disa qytete, Berisha në avantazh të thellë

Sikurse bëhet me dije në seli pritet mbërritja e Berishës, ndërkohë që një numër simpatizantësh janë mbledhur në pritje të tij. /Opinion.al

Pas