Aktualitet

Berisha: Do të jem sot në protestë si qytetarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:49 - 04/08/22 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha konfirmoi pjesëmarrjen e tij në protestën e pasdites së sotme, të ndërmarrë nga shoqëria civile.

Berisha e dha këtë konfirmim në një dalje për mediat, pas vizitës që pati në familjen Avdia ku ngushëlloi për humbjen e vogëlushes Jonada.

Kujtojmë se në protestën e sotme, do të kërkohet largimi i ministrave Cuçi dhe Kumbaro, pas ngjarjes së rëndë në plazhin e Potamit./Opinion.al

Pas