-U tha në Opinion

Berisha batuta me Bratajn: Ka qenë student i mirë, por tani…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:59 - 10/02/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur në lidhje me rritjen e rasteve të COVID-19 në vendin tonë , ndërsa ka akuzuar qeverinë për keqmenaxhim të situatës.

Teksa kritikoi masat e marra deri më tani, Berisha shkëmbeu dhe batua në emisionin “Opinion” me kreun e Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj të cilin e ka pasur student.

Ai është pyetur se si ka qenë Brataj si student, ish-kryeministri u përgjigj se ka qenë i mirë, por tashëm është skllav i kryeministrit Edi Rama

Pjesë nga biseda

Fevziu: Barataj ka qenë student i mirë apo jo?

Berisha: I mirë ka qenë po është skllav i Edi Ramës.

Brataj: Jo. profesor, jo

Berisha: I kam thënë me kohë e ka kuptuar ai. E mbaj me mend, por është peng i Edi Ramës, nuk kam çfarë ti bëj.

Pas