Kryesore

Berat/50-vjeçari kërcënon të hidhet nga kati i pestëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:08 - 25/06/22 |
Opi Nion

Një 50-vjeçar është ngjitur në tarracën e një pallati dhe paralajmëron se do të hidhet. Ngjarja po ndodh në qytetin e Beratit, ku Ardian Dardha të cilit i ka përfunduar qeraja prej refuzon të largohet nga banesa ku jeton.

Bashkia e cila paguan edhe qeranë, tashmë  ka vendosur ta strehojë në një banesë tjetër, por ky vendim ka hasur në kundërshtim i Dardhës, i cili jeton i vetëm./Opinion.al

Pas