-ARKIVA OPINION

BECCHETTI, PASTIM PARASH APO HAKMARRJE POLITIKE?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:01 - 11/06/15 |
root

Të ftuar:

Aleksander Frangaj
Flamur Vezaj
Mentor Nazarko
Iris Luarasi
Mentor Kiki
Artan Hoxha
Mark Marku
Luciano Boci

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=EmjS1py6pio” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Z. Fevziu,

    Jam shikues I rregullt i Opninionit. Duhej te kishe nje ekonimst te ftuar te shpjegonte fenomenin e larjes se parave.

    Bazuar ne diskutimet ne emission aty nuk behet fjale pe larje parash por per nje skem nqs egziston. Larja parave eshte fitimi i tyre ne rruge ilegale dhe futja e tyre ne system.

    BB.

Pas