InstaBIZ

Bebe Rexha konfliktohet me komentuesin në Twitter për peshën trupore


               Publikuar në : 22:26 - 20/05/19 |
xhu lia

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është përplasur sërish me komentuesit lidhur me peshën e saj trupore.

Një nga komentuesit e saj në Twitter i ka shkruar Bebes se është shëndoshur këto kohë.

“Nuk kam qëllim të tregohem i parespektueshëm, por nuk je pak më e shëndoshë? Nuk të kam parë asnjëherë në këtë formë”,-ka shkruar komentuesi në Twitter.

Këngëtarja i ka kthyer përgjigje duke i thënë se duhet të mësohej me këtë fakt.

“Kam shtuar në peshë, mësohu me këtë fakt”.

Nuk është hera e parë që Bebes i vihet në dukje pasha e saj trupore, diçka e cila duket se e irriton këngëtaren dhe nuk dëshiron më të komentojë për të./Opinion.al/

Pas