Aktualitet

Basha uron 8 Marsin: Pa gra të forta, nuk ka Shqipëri të fortë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:10 - 08/03/22 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka uruar gratë me rastin e festës së 8 Marsit.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, ai ka publikuar një video me një galeri fotosh me gratë demokrate, në aktivitete të ndryshme.

Ndërsa shkruan se pa gra të forta nuk ka një Shqipëri të fortë dhe të mirë.

Pa gra të forta, nuk ka një Shqipëri të fortë dhe më të mirë.

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas të gjitha grave shqiptare!”,-shkruan Basha në urimin e tij./Opinion.al

Pas