Aktualitet

Basha tjetër lapsus me studentët, Rama: O njish


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 02/11/20 |
Opi Nion

Pas takimit me studentët, kryeministri Edi Rama ka ironizuar kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Rama ka publikuar një video të Bashës nga takimi ku thotë “Dhe për ata që vijnë me të ardhura mbi 640 milion lekë do tu përgjysmohet tarifa”.

Ndërkohë, për këtë lapsus, Rama shkruan: “Obobo studentëve me të ardhura mbi 640 milionë̈ lekë (në muaj besoj) do t’iu përgjysmohet tarifa. Të reja apo të vjetra o Njish?!”./ Opinion.al

Pas