Aktualitet

Basha thirrje për mosbindje civile: Të ngrihen kuksianët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:44 - 03/11/15 |
root

KUKËS- “Ta filloni nga Kukësi frymën e ndryshimit”, tha Basha gjatë një takimi me banorë të zonës. Nuk kemi kohë të presim edhe një vit e gjysëm deri në zgjedhje tha ai. “Të ngrihemi, të ngriheni e të frymëzojmë anembanë vendin përmes akteve të mosbindjes civile, e qëndresës, hapjen e një rruge tjetër për Shqipërinë, për shqiptarët, për Kukësin dhe çdo qytetar”, tha Basha.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas