Aktualitet

Basha: Rama, mashtruesi më i madh që nga koha e Nastradinit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:08 - 23/10/15 |
b.f

“Kryeministër i paaftë dhe mashtruesi më i madh që nga koha e Nastradinit”. Kështu e ka cilësuar Basha, kreu i PD-së, Kryeministrin e vendit në një status të gjatë në FB. Në fakt ky status, që ka pasuar mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Ekonomisë ka pikërisht në fokus disa nga deklarimet e Ramës në këtë mbledhje. Basha ka  vijuar statusin e tij të gjatë duke shtuar që ka ardhur koha, ta heqim zvarrë nga piedestali këtë Kryeministër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas