Kryesore

Basha në ‘Opinion’/ Zbuloni çfarë ndodhi pas kamerave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:24 - 18/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të enjte në emisionin ‘Opinion’ është i ftuar Lulzim Basha.

Kreu i opozitës do të përballet me gazetarët dhe drejtuesin e emisionit për rreth dy orë në një intervistë ekskluzive.

Në videot më poshtë është regjistruar ardhja e Bashës në Klan dhe ajo se çfarë ndodhi pas kamerave./G.Z-opinion.al

Pas