Kryesore

Basha i përgjigjet Ramës në Twitter: Lëri dërdëllitjet prej rrugaçi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:06 - 28/08/20 |
Al Do

Pas komenteve ironike të kryeministrit Rama në adresë të kreut të PD, Lulzim Basha, ka ardhur edhe pëgjigjja e këtij të fundit.

“Leri dërdëllitjet prej rrugaçi Edi Rama. Bëj transparencë çfarë po ndodh me negociatat për detin. Historitë me sapun ruaji se do të duhen më vonë…”, shkruan Basha në Twitter.

Kryeministri Rama reagoi pas akuzave të PD për çështjen e kufirit detar me Greqinë. Opozita kërkoi më shumë transparencë dhe informacion për këtë çështje.

Nga ana e tij Rama e cilësoi qesharake akuzat e PD. /Opinion.al

Pas