Politikë

“Basha, gënjeshtar i paparë “, Kryemadhi: Çfarë s’ka thënë për mua nëpër ambasada


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:53 - 21/03/22 |
Opi Nion

Pas dorëheqjes nga drejtimi i PD, Lulzim Basha është sulmuar përsëri nga kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Në një intervistë televizive, Kryemadhi thotë se është gënjeshtar dhe se ka folur keq për të në ambasadat e huaja në vendin tonë.

“Basha çfarë s’ ka thënë për Kryemadhi në për ambasada të ndryshme, gjatë kohës së koalicionit. Gënjështar i paparë. Ishte totalisht i izoluar”, tha Kryemadhi.

Më tej ajo theksoi: “Jam e nënshturar ndaj Ilir Metës sepse e ka njohur shumë mirë Bashën dhe e ka ditur shumë mirë që elementi i manipulimit ka qenë një nga pikat më të forta të tij”.

Pas