Kryesore

Basha: Edhe një orë për të marrë në dorë fatin tonë, dilni votoni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:14 - 25/04/21 |
Opi Nion

Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë pasditen e sotme një dalje për mediat teksa i ka ftuar të gjithë qytetarët që të dalin e të votojnë.

Ndër të tjera gjatë fjalës së tij Basha ka dashur të falënderoj të gjithë personat që kanë votuar tashmë.

“Nëse nuk keni votuar akoma, mëreni këtë mundësi tani. Dilni nga shtëpia tani, për të ardhmen e Shqipërisë. Nëse keni votuar, faleminderit. Nëse dikush nuk ka votuar, merreni dhe tregojini që të votojë. Është dita kur të gjithë së bashku, të votojnë. Edhe një orë për të marrë në dorë fatin tonë, dilni dhe votoni!”, tha Basha./Opinion.al

Pas