Te Fundit

Basha: Banda e qeverisë, vjedhja e këtij viti 1200 euro për çdo familjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:53 - 29/10/15 |
root

Lulzim Basha e ka cilësuar gënjeshtër pretendimin e kryeministrit Rama se tenderat për Safet Gjicin, Sadri Abazin, apo Pjerin Ndreun janë dhënë në vitin 2009. Basha ka nxjerrë dokumenta ku vërtetohet që tenderat janë dhënë në vitin 2015. Sipas llogarive të bëra nga Partia Demokratike dhe denoncimit që bëri kreu i saj Lulzim Basha në “Opinion”, vetëm këtë vit sipas PD, ”banda e qeverisë ka vjedhur në tendera 1200 euro për çdo familje shqiptare”

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. O Lul he se tani po ben si ndershem por kur te rritesh edhe ti si puna e ktij te gjatit qe kemi tani,do dali dikush tjeter i PS dhe do thote deputetet e PD vodhen 2200€ nga familjet shqipetare! Vidhni re vidhni se ju a ka bo zoti rrisk. Por kini kujdes te pasardhesit se do i gjej fatekeqesia e familjeve qe skan lek me ble thes mielli e jo me ato €£$¥ qe vidhni juve boni qe boni se keni gjet budallenj.

Pas