-Jetë dhe Stil

Bari më i mirë për kokteile ndodhet në…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 01/12/15 |
root

Ai quhet “Pelican Bar” dhe është një nga baret më të famshme të ishujve Karaibe. I ndërtuar me dru ai ndodhet në mes të detit dhe për të shkuar atje, duhet patjetër varkë.

Por kjo nuk i pengon pushuesit të marrin rrugën drejt tij dhe e dini pse?! Sepse në “Pelican Bar”, bëhen kokteilet më të mira në botë. Ato janë vetëm me bazë rumi dhe sipas pushuesve janë vërtet fantastike.

3

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas