Aktualitet

Bardhi: Kush është “opozitari i vërtetë” me vilë 760 mijë euro? E shiti apo…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 09/05/22 |
Opi Nion

Deputeti i PD Gazment Bardhi në një status në rrjetet sociale akuzon se “opozitës së vërtetë”, që i referohet Komisionit të Rithemelimit, Rama i ka zbuluar një vilë 760 mijë euro.

Bardhi ka shtruar pyetjen: E shitën apo s’po ja ble askush ? Më tej ai thotë nuk mund të mbash peng opozitën për një vilë të pajustifikuar.

“Pyetje për “opozitën e vërtetë”; vilën 760 mijë euro, e shitën apo s’po ja ble askush ? Nuk mund të mbash peng opozitën për një vilë të pajustifikuar që të ka zbuluar dhe me të cilën të mban peng Edi Rama!!!”-shkruan Bardhi.

 

Pas