Kryesore

Bardhi ironizon qëndrimin e Rithemelimit: Kush kërkon bashkim është vegël e Ramës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:31 - 16/04/22 |
Opi Nion

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një reagim të tij ka ironizuar deklaratat e bëra nga Rithemelimi.

Në një postim në rrjetin social “Tëitter”, Bardhi ka reaguar me ironi lidhur me qëndrimet e grupit tjetër të PD.

Bardhi shkruan se i duket mjaft interesant qëndimi se “kush kërkon bashkimin e demokratëve është “vegël” e ER, ndërsa kush po përçanë partinë, po zvogëlon partinë dhe po ecën në rrugën e njëanashmërisë, pa asnjë reflektim, po e “tmerron” dhe “lufton” fuqishëm ER”./Opinion.al

Pas