Sport

Barcelona gati të largojë shtatë lojtarë


               Publikuar në : 17:33 - 11/07/19 |
Opi Nion

Barcelona duket se do që të nisë sezonin e ri me një numër të vogël lojtarësh.

Trajneri spanjoll i katalanasve i ka kërkuar klubit që të largojë disa nga lojtarët që nuk kanë garantuar vazhdimësi tek kjo skuadër.

Sipas “Sport.es”, nga Barcelona pritet të largohen shtatë lojtarë, Rafinha, Malcom, Jean Clair Todibo, Philippe Coutinho, Nelson Semedo, Ousmane Dembele dhe Ivan Rakitic, janë lojtarët që pritet t’i thonë lamtumirë ‘Camp Nou-t’./ Opinion.al

Pas