Kronikë

Banesa përfshihet nga zjarri, humb jetën 67-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:14 - 27/01/22 |
Opi Nion

Një 67-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Korçës pasi banesa e tij u përfshi nga zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 5 të qytetit. Viktima është E.R. 67 vjeç që mendohet se humbi jetën si pasojë e asfiksisë. Zjarri në banesë dyshohet të ketë rënë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Në vendngjarje shkuan forcat zjarrfikëse dhe policia. Grupi hetimor nisi punën për zbardhjen e shkaqeve.

Pas