-Jetë dhe Stil

Bamirësitë e Papës që nuk përmenden nga mediat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:15 - 25/11/15 |
root

Ka qenë duke udhëtuar për në rajonin e Kalabrisë, por njerëzit i kanë prerë rrugën Papa Françeskut. Ati i shenjtë sigurisht që ka ndaluar makinën dhe i ka takuar të gjithë me radhë, madje ka puthur në ballë edhe një djalë të sëmurë.

Ky filmim ka prekur të gjithë njerëzit në mediat sociale, të cilët e kanë postuar këtë video në profilet e tyre, meqënëse media nuk ka denjuar ti kushtojë vëmendje kësaj ngjarje.

[fbvideo link=”https://ëëë.facebook.com/video.php?v=856471591047505&fref=nf” ëidth=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas