InstaBIZ

Aurela Gaçe më në fund pushime me bashkëshortin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:06 - 27/08/15 |
root

Sezoni veror dihet nga të gjithë që është tejet i ngarkuar për artistët shqiptarë. Mbrëmjet koncertore kryesisht në bregdet janë të shumta për këngëtaret e veçanërisht për Aurela Gaçen. Themi “veçanërisht”, pasi nga të gjitha këngëtaret e brezit të saj, Aurela ka qenë e angazhuar me shumë koncerte këtë verë. Por mesa duket vlonjatja simpatike ka gjetur pak kohë për veten dhe bashkëshortin e saj, Skerdin. Ja tek i shohim me këtë motor uji teksa i gëzohen rrezeve të diellit si dhe ujit fantastik të detit Jon. Grace-in e vogël mami dhe babi e kanë lenë në shtëpi ndërsa vet janë duke shijuat këto pak orë pushimi, përpara fillimit të ndonjë mbrëmjeje muzikore të Gaçes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas