-Teknologji

Audi më të bukur se kjo nuk keni parë; do t’ju lërë me gojëhapur !


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:42 - 06/01/17 |
b.f

Falë një ngjyre të mahnitshme, Audi RS7 është ajo çfarë ne quajmë madhështore. PP-Performance kishte modifikuar Audi RS7, që ka 735 kuaj-fuqi dhe e kishte bërë atë një “bishë” të vërtetë – duke lënë gojëhapur shumë njerëz.

audi-rs7-pp-performance-9_1473365770-1901588

Me motorin e fuqishëm dhe një sistem të avancuar të vozitjes, vetura arrin që për pak sekonda të kapë 100kmh, transmeton Gazeta Express. Por, ajo çfarë të bie në sy më së shumti është ngjyra mahnitëse dhe trupi tërheqës i veturës. Se si duket vetura shihni fotot më poshtë:

audi-rs7-pp-performance-17_1473365793-4529173audi-rs7-pp-performance-8_1473365759-8503804audi-rs7-pp-performance-25_1473365804-7952153audi-rs7-pp-performance-7_1473365818-835807audi-rs7-pp-performance-10_1473365783-4866142audi-rs7-pp-performance-4_1473365747-5955918

Pas