Politikë

Atmosferë festive në Tiranë, Rama publikon foto krah familjesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:32 - 23/12/22 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale foto pranë familjes së tij, teksa ka marrë pjesë në paradën e Retro Albania.

Në foto, kreu i qeverisë është krah bashkëshortes së tij dhe djalit Zaho, teksa vlerëson anëtarësimin e RETRO Albania në Federatën Ndërkombëtare e Mjeteve Historike.

Postimi i Ramës

RETRO Christmas. RETRO anëtarësohet në FIVA (Federata Ndërkombëtare e Mjeteve Historike), një moment kulmor për koleksionistët shqiptarë dhe një superbravo për Blend Gonxhen e për skuadrën e DPSHTRR.

Pas