Sport

Atletico mirë që shpëtoi me një gol, statistika të “çmendura” të BayernitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:43 - 03/05/16 |
b.f

Bayern Munich e ka dominuar totalisht Atletico Madridin në 45 minutat e para të ndeshjes kthyese, në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Përveç epërsisë 1:0 dhe një penalltie të humbur, Bayern Munich ka dominuar edhe në statistika tjera Atletico Madridin në pjesën e parë, raporton lajmi.net. 

Bavarezët patën 17 gjuajtje në drejtim të portës së Oblak, prej të cilave 6 në kornizë, si dhe mbi 70% të posedimit të topit.

stats

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas