Kronikë

Atentati me dy të vrarë në Vlorë, zbulohet identiteti i një prej viktimaveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:20 - 18/08/22 |
Opi Nion

Është identifikuar një nga personat që mbeti i vrarë nga atentati i mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Fier-Vlorë.

Sipas news 24 bëhet fjalë për Shpati Lenën nga Vlora.

Shpati Lena nuk është një emër i panjohur për policinë, kjo pasi ka qenë arrestuar më parë si i përfshirë në vrasjen në plazhin e vjetër në Vlorë, ku mbeti i vrarë një biznesmen.

Shapti Lena sipas informacioneve ruhej vazhdimisht dhe lëvizte me automjet të blinduar.

 

Pas